Zabawki z wikliny

( ilość produktów: 115 )

Wózki dla lalek i zabawki z wikliny

Coraz więcej pedagogów oraz nauczycieli najmłodszych zwraca uwagę na to, że w procesie nauki i wychowania naszych pociech, wielka rolę odgrywają naturalny zabawki. Warto wspomnieć tu o metodzie Montessori, która zakłada planowanie zabaw dzieci tak, by z wykorzystaniem naturalnych, prostych przedmiotów mogły bawić się i uczyć. Można powiedzieć, że metoda ta była znana od wielu pokoleń. Naturalne zabawki powracają do łask. W sklepie internetowym wicker.pl posiadamy całą gamę zabawek z wikliny dla dzieci. Są one tworzone i projektowane z myślą o najmłodszych - dosłownie wyśniewają się naszym projektantom.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wózki dla lalek z wikliny, wiklinowe kolebki dla lalek, skrzynie i przyczepki na zabawki z wikliny dla dzieci, wiklinowe dekoracje do pokoju, malutkie torebki i plecaczki z wikliny, które zapewnią każdemu dziecku niesamowite wspomnienia, wiele zabawy, radości.

Wszystkie posiadają naturalne, ekologiczne właściwości, uruchamiające wyobraźnię naszych najmniejszych. Od naturalnych splotów, po wiklinowe malowane koszyczki w miętowych, różowych kolorach, obszywane materiałem kolebeczki na lalki wykonane z wikliny na drewnianych nóżkach, bujane wiklinowe łóżeczka, wózeczki z kółkami w kolorach białym, naturalnym i brązowym, pięknie obszywane z wbudowaną wewnątrz pościelą to idealne rozwiązania dla wszystkich małych i większych księżniczek. Wiklinowe wózki dla lalek splatamy z dbałością o najmniejsze szczegóły tak, aby były w pełni bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci. W naszym sklepie internetowym, znajdziecie państwo również piękne, szmaciane laleczki. Dla małych książąt mamy również przyczepki wiklinowe oraz przepięknie zdobione wiklinowe wózki lulu, barwione na kolory biały, miętowy, różowy oraz w klasycznych barwach wikliny. Ekologiczne zabawki z wikliny to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci tego, co najlepsze. Dzięki nim wychowanie w stylu Slow Life jest jeszcze łatwiejsze, a przyjemność płynąca z zabawy rośnie.

Zapraszamy na zakupy!

 

pixel