Kosze piekarniane

( ilość produktów: 33 )

Kosze piekarniane z wikliny

Smak świeżego pieczywa, to wspomnienie, które towarzyszy każdemu z nas, z okresu dzieciństwa. Przepyszny chlebek, chrupiące bułeczki, chałki z kruszonką, bułki z serem i makiem to artykuły, które kuszą nie tylko smakiem, ale też pięknym wyglądem. Sukces piekarni to przede wszystkim jakość wyrobu ale również to, jak prezentuje się wypieki klientowi.

Wiemy o tym, dlatego w naszym sklepie wicker.pl oferujemy Państwu piękne, w 100% nadające się do piekarni oraz ekspozycji piekarnianych wiklinowe kosze ekspozycyjne na pieczywo.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo ciemne regały wiklinowe w kształcie prostokątów, duże misy z wikliny, regały i skrzynie wiklinowe na pieczywo. Oferujemy również wyroby wiklinowe wyplatane na miarę, tak, by każda piekarnia, niezależnie od tego czy mała czy duża, mogła cieszyć się unikatowym, klasycznym, naturalnym klimatem wnętrza. Dzięki wiklinie, sama piekarnia, podobnie jak pachnące pieczywo będzie zachęcać do zakupu. Wszystkie kosze wiklinowe, regały z wikliny oraz skrzynie plecione ręcznie na pieczywo wykonane są z naturalnej wikliny amerykańskiej rosnącej w Polsce, dzięki czemu spełniają standardy konsumencie. Produkty wiklinowe do piekarni możemy sprzedać wraz z metalowymi stojakami, dopasowanymi do wielkości skrzyń wiklinowych oraz jako samodzielne pojemne kosze na ladę. Jeżeli planujecie Państwo wyposażyć swoją piekarnię w regały na pieczywo, pomyślcie o produktach z wikliny.

Zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy jakość, którą wypracowujemy od pokoleń.

pixel