Z miłości do wikliny

Z serca wikliny - sklep wicker.pl

Historia wikliniarstwa to historia całego naszego regionu, naszej okolicy i naszej rodziny. Kochamy ten materiał i tworzone z niego wyroby. Jako lasowiacy, wiklinę i wyploty mamy we krwi.

Jako sklep internetowy wicker.pl istniejemy od lipca 2005 roku, kontynuując i poszerzając działalność firmy rodzinnej, zapoczątkowanej w 1990 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa produkcyjnego rozwinęliśmy się w jedną z wiodących firm w branży wikliniarskiej na terenie Podkarpacia. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Unii Europejskiej poprzez sieć odbiorców w poszczególnych krajach zbytu.

Magazyn naszej firmy mieści się w Łętowni k/Nowej Sarzyny. Jest to kompleks biurowo-magazynowy, o powierzchni 1500 m², przygotowany logistycznie do obsługi klientów. Posiadamy również własną suszarnię oraz profesjonalny kocioł do malowania i zaparzania wikliny. Dzięki współpracy z setkami koszykarzy, utrzymymujemy stany magazynowe i gwarantujemy Klientom szybką realizację zamówień.

Biorąc pod uwagę nasz bogaty asortyment oraz pragnąc utrzymać wysoki standard obsługi w ramach Działu Handlowego wprowadziliśmy podział na grupy tematyczne. Do dyspozycji Klientów zatrudniamy kompetentnych doradców służących fachową poradą i pomocą przy wyborze towarów.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyroby wiklinowe w następujących kategoriach:

Kategoria: Kosze na Zakupy

Kategoria: Kosze na Piknik, Kosze na Butelki

Kategoria: Kosze na Śmieci, Kosze na Gazety, Kosze na Parasole

Kategoria: Kosze Rowerowe

Kategoria: Kosze na Drewno do Kominka

Kategoria: Kosze do Ogrodu

Kategoria: Kosze dla Zwierząt

Kategoria: Zabawki i Kosze dla Dzieci

Kategoria: Kosze na Prezenty

Kategoria: Kosze Ekspozycyjne, Skrzynki Wiklinowe

Kategoria: Tace Wiklinowe, Kosze na Pieczywo

Kategoria: Kosze na Bieliznę, Kufry Wiklinowe

Kategoria: Kosze na Kwiaty

Kategoria: Kosze Dekoracyjne , Abażury Wiklinowe

Kategoria: Lustra i Meble Wiklinowe

Kategoria: Płoty i Maty Wiklinowe

Podział na kategorie umożliwia precyzyjne określanie zamówień, a ich konsekwentna realizacja zapewnia harmonijną współpracę, zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach z naszymi Partnerami Handlowymi.

Dynamiczny rozwój naszej firmy jest dowodem profesjonalnego podejścia do klienta, realizacji nawet najbardziej indywidualnych zamówień, a przede wszystkim wysokiej jakości oferowanych wyrobów oraz konkurencyjnych cen.

WICKER.PL TO PROFESJONALNY PARTNER W HANDLU WYROBAMI Z WIKLINY

Zapraszamy na zakupy oraz do kontaktów partnerskich w modelu B2B

pixel