Kosze gospodarcze

( ilość produktów: 11 )

Gospodarcze kosze z wikliny

Gospodarstwo bez koszy z wikliny jest trudne do wyobrażenia. Noszenie ziemniaków i drewna, grzybobranie czy sprzątanie jesiennych liści to zajęcia, w których niezbędne są poręczne, pojemne, lekkie koszyki. W naszym odczuciu nie ma nic lepszego od gospodarczych koszy wiklinowych.

W sklepie internetowym wicker.pl znajdziecie Państwo całą gamę plecionych ręcznie, wytrzymałych, gospodarczych koszy wiklinowych, idealnych do zajęć w ogrodzie oraz wyjść do lasu.

Posiadamy kosze rybackie z wikliny klasycznej do zawieszenia na ramię, kosze z jednym lub dwoma uchwytami, mocne głębokie kosze okrągłe z wikliny grubej, wiklinowe kosze płytkie profilowane, kosze kominkowe na drewno z wikliny niekorowanej, klasycznej i barwionej. Wszystkie kosze wiklinowe dostępne w wicker.pl są produktem polskim. Wyplatamy je ręcznie, w zagłębiu wikliniarskim na podkarpaciu. Gwarantujemy najwyższą jakość i wytrzymałość wyrobów z wikliny. Wiklinowe kosze gospodarcze wykonujemy w oparciu o dawne wyploty, korzystamy też z najnowszych, designerskich trendów plecionkarskich. Nasze produkty można nabyć w wydaniu klasycznym oraz obszywanym naturalnym płótnem i jutą. Dzięki nim Państwa ogród nabierze niesamowitego charakteru, a nasze wyroby z wikliny wzbogacą i ułatwią prace domowe i gospodarskie.

Zapraszamy na zakupy do sklepu z wikliny wicker.pl.

pixel