Kosze dziecięce

( ilość produktów: 61 )

Wiklinowe kosze dziecięce

Dzieciństwo to szczególny czas, obfitujący w małe przyjemności, zabawy, uśmiechy, radości oraz odkrywanie tego, co nam, dorosłym, od dawna jest znane. Chcemy, aby nasze produkty były dostosowane do potrzeb najmłodszych i budziły w nich wiele uśmiechu oraz mądrej rozrywki. Zależy nam na tym, aby zabawki i kosze z wikliny sprzedawane w sklepie wicker.pl były bezpieczne, ekologiczne i trwałe. Od najstarszych czasów matki plotły dla swoich pociech kosze, znane nam dziś jako kosze Mojżeszowe. Były one wózkiem, nosidełkiem, łóżeczkiem, kolebką. Wiklina nadawała się do tego idealnie: gibka, łatwo dostępna, wytrzymała, ekologiczna, bezzapachowa. Nie uczulała, dawała się w łatwy sposób modelować i dostosowywać swoją wielkością i kształtem do indywidualnych preferencji rodziców i dzieci. To nie zmieniło się aż do dziś.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie państwo wiklinowe kosze dla niemowląt, kosze do przechowywania zabawek z wikliny, wiklinowe dekoracje do pokoju, rowerowe kosze dla dzieci, torby i plecaki dziecięce wykonane z wikliny.

Wszystkie produkty wiklinowe dostępne w sklepie internetowym wicker.pl są wykonywane ze szczególną dbałością. Wiklinowe kosze dla dzieci to nasze oczko w głowie. Zarówno zabawki z wikliny, jak i wiklinowe kosze dla niemowląt, kosze do przechowywania zabawek z wikliny, barwione na biało, różowo, miętowo lub w w klasycznym brązowym wydaniu są w pełni bezpieczne dla dzieci i przystosowane do ich potrzeb. Większość z nich jest obszyta materiałem, który idealnie pasuje do pokoju każdego malucha. Istnieje również możliwość do przygotowania indywidualnych wyplotów z wikliny według państwa potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą koszy dla dzieci pleciony z wikliny

pixel