Kosze piknikowe

( ilość produktów: 15 )

Wiklinowe kosze piknikowe

Wiosna, lato, jesień to idealny czas na spędzanie czasu na łonie przyrody, pośród drzew, na łąkach, w gajach. Pikniki i wycieczki rowerowe w tym czasie, to doskonała okazja na relaks oraz spędzanie czasu z najbliższymi. Warto dobrze przygotować się do tego rodzaju przyjemności i wybrać odpowiedni dla siebie piknikowy kosz wiklinowy, który zmieści wszystkie smakołyki, przekąski i napoje.

W sklepie internetowym wicker.pl znajdziecie państwo przeróżne propozycje wiklinowych koszy piknikowych, zarówno na małe, jak i większe wypady!

Wiklinowe kosze piknikowe z powodzeniem zmieszczą się do bagażnika samochodu, można zawiesić je także na rowerze. W asortymencie naszego sklepu posiadamy kosze z wikliny ekologicznej klasyczne, kosze barwione oraz kosze postarzane - wszystkie plecione z wikliny ręcznie. Nasze kosze piknikowe z wikliny są dostępne w różnych kształtach i wymiarach, od okrągłych, przez owalne, po prostokątne. Jedne z nich są obszywane pięknym materiałem ekologicznym (płótno, juta), inne wiklinowe kosze posiadają przegródki na wino. Możecie wybrać kosze wiklinowe z klapą lub bez niej, z wygodnym, poręcznym pałągiem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego vicker.pl, w którym znajdziecie idealną propozycję pojemnych i wygodnych koszy z wikliny, idealnych na pikniki i wycieczki rowerowe.

pixel