Kosze do ogrodu

( ilość produktów: 31 )

Meble z wikliny i kosze ogrodowe

Czy można wyobrazić sobie lato lub jesień w ogrodzie bez wiklinowych koszy? Nam jest bardzo trudno. Wiklina to idealne rozwiązanie, które pozwoli zagospodarować ogród, ganek, taras, sad. O ile przyjemniejsze będzie jesienne grzybobranie, zbieranie jabłek w sadzie, przesadzanie roślin, prace ogrodowe, czy koszenie trawy, gdy wyposażymy się w lekkie ogrodowe kosze z wikliny z grubym pałąkiem, w odpowiednich dla nas rozmiarach i kształtach.

W sklepie internetowym wicker.pl znajdziecie Państwo kosze ogrodowe, wykonywane z prawdziwej wikliny amerykańskiej i plecione w wiklinowym zagłębiu w Łętowni na Podkarpaciu.

W asortymencie sklepu mamy kosze gospodarcze, idealne do ogrodu i sadu, jak i donice wiklinowe, wiklinowe stoliczki oraz kosze ażurowe, lampiony z wikliny idealne to ozdabianie letniego tarasu podczas wieczornego grilla.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji koszy ogrodowych, wyplatanych z wikliny w sklepie internetowym wicker.pl. Istnieje możliwość wyplatania koszy pod indywidualne zamówienie.

pixel