Luksusowe legowiska z wikliny dla psów

2017-07-13
Luksusowe legowiska z wikliny dla psówKosze zwierzęce cieszą się w naszym sklepie ogromną popularnością. Chcemy się ciągle rozwijać w tej dziedzinie. Nasza firma przygotowała dla Waszych pupili nowe wzory i zupełnie nowe obszycia.

Proponujemy dwu- i trzypiętrowe budo leżaki z poduszkami i ozdobnymi kokardami. Nasze produkty dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Do wyboru macie Państwo naturalny kolor wikliny (miodowy), kolor biały oraz wenge. Nasze kosze są eleganckie, estetycznie wykonane i niezwykle dekoracyjne. Dzięki temu będą się świetnie prezentować w każdym wnętrzu. Nie zapominajmy jednak o naszych pupilach… Kupując nasze kosze zrobisz Swojemu kotu świetny prezent. Dostanie on wygodne legowisko, miejsce do zabawy i świetny taras widokowy.

Hitem okazały się nasze owalne leżaki wiklinowe dla psów z obszyciem i wygodną poduszeczką. Są wygodne i lubiane przez psy. Niższy przód ułatwia wchodzenie i wychodzenie nawet małym szczeniakom. Do tej pory w naszym katalogu dostępny był wyłącznie kolor naturalny z brązowym obszyciem. Ponieważ otrzymywaliśmy mnóstwo zapytań od naszych klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolor biały i wenge. Dostępne są również nowe obszycia. Do dyspozycji mamy tkaninę w groszki (kolory brązowy i czarny) oraz szary materiał w białe kwiaty. Postawiliśmy również na nowe formy! W naszym sklepie pojawiły się prostokątne leżaki na nóżkach. Również tutaj można wybierać między trzema kolorami i różnymi obszyciami. Nasi klienci mają możliwość skompletowania koszyczka według własnych potrzeb!!!

pixel